Szybkie zakupy bez rejestracji, wysyłka w 24h

+48 600 797 100 pon-pt 08:00 - 19:00, soboty 08:00 - 14:00

Akumulatory Exide Li-Ion

Producent Exide potrafi napędzić pasję miłośnikom motoryzacji a szczególnie właścicielom motocykli którzy przywiązują dużą uwagę niezakłóconych wrażeń z jazdy. Wprowadzone na rynek nowe akumulatory litowo-jonowe z gamy Motorbike & Sport to głównie ultralekka konstrukcja która wpływa na redukcję masy motocykla oraz umożliwia większe przyspieszenie i lepszą wydajność.

Akumulatory Li-Ion charakteryzuje bardzo niski stopień samorozładowania, co jest szczególnie ważne dla powodzenia rozruchu, np. po długich okresach przestoju wiec nie musisz się martwić że po okresie zimowym Twój motocykl będzie potrzebował doładowania. Wszystkie akumulatory z serii Exide Li-Ion mogą być montowane w różnych pozycjach i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Produkty

Akumulatory Motorbike & Sport

Niezwykle niska waga akumulatorów Exide Li-Ion bo zaledwie 0,5kg przy akumulatorze o pojemności 24Wh ( zamiennik akumulatorów YTZ5S; YTX4L-BS; YTX5L-BS ) a maksymalna waga akumulatora to 1,3kg przy pojemności 84Wh ( zamiennik akumulatorów GYZ20H; YTX20H-BS; YTX20HLBS; YTX20-BS; YB16-B-CX; YB16-B; YB16C-B; YB18-A; Y50-N18A-A )

Akumulatory Exide Li-Ion naładujesz tylko urządzeniem posiadającym funkcję ładowania baterii LiFePO4 a superszybkie doładowanie sprawi, ze nie będziesz musiał długo czekać na podładowanie baterii.

Akumulatory litowo-jonowe to gotowe do użycia akumulatory od razu po zakupie i są całkowicie bezobsługowe. Zamontujesz swój akumulator w dowolnej pozycji a dzięki elementom dystansowym które znajdują się w zestawie będzie on pasował do większości pojazdów.

Tylko dwa modele Akumulatorów producenta Exide Li-Ion nie posiadają dystansów:

  • model ELTX9 o pojemności 36Wh ( zamiennik akumulatorów YTX7A-BS; YTX9-BS; YTR9-BS )
  • model ELTZ10S o pojemności 48Wh ( zamiennik akumulatora YTZ10S )
Montaż akumulatora
*gratis

* w pojazdach z łatwym dostępem do mocowania akumulatora

Przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego a usługe montażu wykonamy za darmo

zobacz jak dojechać