Szybkie zakupy bez rejestracji, wysyłka w 24h

+48 600 797 100 pon-pt 08:00 - 19:00, soboty 08:00 - 14:00

Akcesoria do ładowarek i akumulatorów

Akcesoria na miejsca i...akcja.

Blisko początku sezonu motocyklowego zazwyczaj w naszym kręgu zainteresowań znajduje się stan naszego akumulatora i sprawność ładowarki. To zrozumiałe, ale warto też pamiętać o mniejszych akcesoriach, które z pozoru mało znaczą, mogą pomóc nam uniknąć problemów, o których nawet nie pomyśleliśmy, będąc oczami wyobraźni na trasie, delektując się wiatrem we włosach.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. monitory stanu akumulatora, gniazda do zapalniczki czy tzw. ,,krokodylki".

Wybierz producenta

: Ctek, Impol

Produkty

Asortyment naszego sklepu został przemyślany przez ludzi, którzy podobnie jak Ty kochają motoryzację. Dlatego oszczędzimy Ci nerwowego wertowania stron sklepów internetowych, w poszukiwaniu odpowiednich akcesoriów do Twojej maszyny. Zdajemy sobie sprawę, że pasja motoryzacyjna nie zważa na rozmiary, a nasi klienci jeżdżą wszystkim, począwszy od małych skuterów po potężne choppery.

Niezależnie od rodzaju i rozmiaru Twojej ukochanej maszyny, Ty możesz być pewien, że znajdziesz u nas odpowiednie akcesoria. Począwszy od osłon gumowych, wtyczek do zapalniczek, kończąc na panelach Ctek, przedłużek i uchwytów montażowych.

Mamy wszystkie akcesoria, które są niezbędne do motocykli, quadów, skuterów i innych.

Akcesoria na każdą kieszeń

Na pasji nie powinno się oszczędzać, ale zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych miłość do motocykli to potężne wyzwanie dla domowego budżetu. Dlatego w naszej ofercie znajdzie coś dla siebie zarówno osoba z pokaźnymi funduszami, jak i niedzielny fan motoryzacji z innymi zobowiązaniami.

Niezależnie od tego, jakie akcesoria wybierzesz, możesz być pewny, że zainwestowałeś w produkt reprezentujący najlepszy stosunek ceny do jakości.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie u nas znajdziesz, to czego szukasz. Jeśli nie, to skontaktuj się z nami, pogadamy jak pasjonat z pasjonatem i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

A więc?

Gotowy na nowy sezon motocyklowy? Jeśli masz problem z odpowiedzią, to znajdziesz ją w naszej ofercie. Dzięki naszym produktom wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a Ty znajdziesz się na ostatniej prostej do pełnego cieszenia się swoją pasją.

Montaż akumulatora
*gratis

* w pojazdach z łatwym dostępem do mocowania akumulatora

Przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego a usługe montażu wykonamy za darmo

zobacz jak dojechać