Szybkie zakupy bez rejestracji, wysyłka w 24h

+48 600 797 100 pon-pt 08:00 - 19:00, soboty 08:00 - 14:00

Akumulatory do motocykla, quada i skuterów

Każdy posiadacz pojazdu sezonowego tj. motocykl, skuter czy quad wcześniej czy później staje przed wyborem dobrej jakości akumulatora. Potrzeba wymiany tej części pojawia się najczęściej wraz z przyjściem wiosny, kiedy stara jednostka rozładowała się w okresie zimowym. Jeśli poprzedni akumulator spełnił wszystkie oczekiwania, najlepiej odczytać jego parametry i dokonać wyboru podobnego z bogatej oferty akumulatorów dostępnych na naszej stronie. Jeśli jednak nie byliśmy w pełni zadowoleni z poprzedniego rozwiązania należy wybrać inny dobry akumulator.

Kiedy po długim postoju, pojazd nie odpala z reguły winny okazuje się akumulator. Czasami wystarczy dłuższe ładowanie. Jednak są sytuacje, w których może pomóc tylko wymiana na nowy. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów tj. akumulatory do skuterów śnieżnych i wodnych, akumulatory do quadów oraz akumulatory do motocykli wiodących na rynku marek takich jak Yamaha, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki czy Suzuki.

Oferujemy tanie akumulatory do pojazdów terenowych czołowych producentów, tj. Exide, Varta, Yuasa. Dobry akumulator to gwarancja niezawodności użytkowania w każdych warunkach eksploatacyjnych.

 

Podział akumulatorów

Jak wybrać akumulator?

Dobór akumulatora do motocykla, quada czy skutera umożliwia katalog producenta. Wystarczy odnaleźć w katalogu swój pojazd żeby poznać wszystkie parametry akumulatora oraz jego zamienniki. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki akumulator pasuje do posiadanego pojazdu, proponujemy zapoznać się z katalogami firm.

Katalog EXIDE Katalog Varta Katalog Yuasa

Różnorodność akumulatorów przyprawia o ból głowy? Nie ulega wątpliwości, że wybór właściwego urządzenia wydaje się skomplikowany, zwłaszcza w przypadku początkujących motocyklistów. 

Istnieją dwie możliwości wyboru nowego akumulatora. 

  1. można zasugerować się parametrami i funkcjonalnością starego urządzenia i na własną odpowiedzialność nabyć nowy akumulator
  2. można zgłosić się do naszego sklepu

Nasi profesjonalni doradcy, znając markę, model i rocznik pojazdu, dobiorą odpowiedni akumulator w oparciu o wieloletnie doświadczenie i indywidualne preferencje każdego Klienta.

Produkty

Montaż akumulatora
*gratis

* w pojazdach z łatwym dostępem do mocowania akumulatora

Przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego a usługe montażu wykonamy za darmo

zobacz jak dojechać