Szybkie zakupy bez rejestracji, wysyłka w 24h

+48 600 797 100 pon-pt 08:00 - 19:00, soboty 08:00 - 14:00

Akumulatory VARTA

W ofercie sklepu akumulatory-moto.pl znajdziesz odpowiedni akumulator bez względu na to, jaki pojazd użytkujesz. Akumulatory VARTA® Powersports pozwolą Ci w pełni cieszyć się z możliwości Twojego motocykla, skutera, pojazdu ATV lub UTV, skutera wodnego, skutera śnieżnego czy kosiarki.

Akumulatory żelowe GEL

W akumulatorach żelowych znajduje się elektrolit z domieszką krzemionki, która zapewnia dużą gęstość wypełnienia. Dzięki temu zabiegowi akumulatory żelowe (GEL ) mogą pracować w pozycji nawet 90 stopni, a jednocześnie są odporne na duże wyładowania i obciążenia. Akumulatory żelowe świetnie odprowadzają ciepło wytwarzane podczas przepływu prądu. Dzięki stosunkowo dużej odporności cieplnej zapewniają również wysokie bezpieczeństwo pracy w wyższych temperaturach. Stosuje się je najczęściej w motocyklach o dość energochłonnym wyposażeniu, tj. podgrzewane manetki, nawigacja czy system ABS.

Akumulatory żelowe świetnie nadają się do motocykli sportowych, crossów oraz pojazdów terenowych które posiadają wyposażenie specjalne np. ABS czy nawigację. Popularny model Exide GEL 12-30 wykorzystywany jest w Quadach oraz pojazdach rekreacyjnych

W sklepie znajdziesz tylko popularne akumulatory żelowe producentów Varta i Exide 12V od 19Ah do 30Ah

Produkty

Akumulatory do motocykli

Akumulatory VARTA® do motocykli stanowią gwarancję niczym niezakłóconej przyjemności z jazdy zarówno w trasie jak i na torze

Akumulatory do skuterów

Szybkość, sprawność, niezawodność i oszczędność – te same cechy, których oczekujesz od skuterów, znajdziesz w naszych akumulatorach. Zapewnią one energię do zasilania kierunkowskazów, świateł przednich oraz światła stop.

Akumulatory do quadów

Praktycznie żaden inny pojazd nie porusza się w tak skrajnie trudnych warunkach jak quad. Dlatego niezwykle ważne jest wyposażenie go w akumulator, który wytrzyma bardzo duże obciążenia. Nasze produkty są zabezpieczone przed utratą szczelności i zapewniają tyle mocy, ile potrzebujesz.

Akumulatory do pojazdów UTV

W przypadku pojazdów UTV wykorzystywanych w pracy bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego akumulatora. Seria Powersports zapewnia niezawodny rozruch w niskich temperaturach rano oraz zasilanie pojazdu przez całą dobę.

Akumulatory do skuterów wodnych

Nasze akumulatory do skuterów wodnych odznaczają się dużą wytrzymałością na wstrząsy powodowane przez fale i uderzenia o taflę wody - pozwalają one na oddanie się wodnemu szaleństwu bez ryzyka awarii akumulatora.

Akumulatory do skuterów śnieżnych

W przypadku skuterów śnieżnych fundamentalne znaczenie ma sprawność w niskich temperaturach. Dobrze mieć pewność, że akumulator nie zawiedzie podczas mrozów.

Akumulatory do kosiarek

Gdy dysponuje się odpowiednią kosiarką z odpowiednim akumulatorem VARTA®, koszenie trawy staje się przyjemnością. Nasze produkty zapewniają niezawodność niezależnie od terenu

Montaż akumulatora
*gratis

* w pojazdach z łatwym dostępem do mocowania akumulatora

Przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego a usługe montażu wykonamy za darmo

zobacz jak dojechać