Szybkie zakupy bez rejestracji, wysyłka w 24h

+48 600 797 100 pon-pt 08:00 - 19:00, soboty 09:00 - 13:00

Akumulatory Tuborg

Polski producent akumulatorów TUBORG

Marka Tuborg podbija świat i posiada coraz większą renomę na światowym rynku akumulatorów które cieszą się ogromnym szacunkiem w całej branży motoryzacyjnej. To wszystko dzięki firmie AutoPart która posiada nowoczesny park maszynowy i dokonuje systematycznych inwestycji oraz posiada innowacyjne rozwiązania.

Marka TUBORG

Kluczem do sukcesu i najwyższej jakości akumulatorów firmy AutoPart jest tzw. system BARTONA - to metoda rozpylania w wyniku której pozyskuje się tlenek ołowiu, czyli związek chemiczny wchodzący w skład pasty akumulatorowej. Dzięki temu systemowi produkty marki Tuborg posiadają wysoką jakość oraz są bardzo konkurencyjne.

Wyszukiwarka (odnaleziono: 30) nowe wyszukiwanie

Szeroka oferta akumulatorów

Tuborg posiada akumulatory do wielu zastosowań a w branży motocyklowej posiada ofertę akumulatorów konwencjonalnych (kwasowo-ołowiowych) o oznaczeniu Tuborg DRY.

Są to zarówno akumulatory 6V wykorzystywane w bardzo starych motocyklach oraz pojazdach dla dzieci jak i akumulatory 12V stosowane w motocyklach starego typu (oldtimery).

Pojemności akumulatorów Tuborg DRY

Seria Tuborg DRY to akumulatory o pojemności od 10Ah do 13Ah przy napięciu 6V oraz akumulatory o pojemności od 4Ah do 12Ah przy napięciu 12V

Prądy rozruchu Tuborg DRY

Seria akumulatorów 6 woltowych (6V) posiada prąd rozruchu od 100Ah do 120Ah, natomiast 12 woltowe (12V) to prądy na poziomie od 60A do 170A

Montaż akumulatora
*gratis

* w mpojazdach z łatwym dostępem do mocowania akumulatora

Przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego a usługę montażu wykonamy za darmo

zobacz jak dojechać